• Неодамнешно
  • -9 %
Печатени Т Кошули Онлајн О-Вратот Високи Т Кошула Јадат, Спијат Фарма Морнарица Т Кошули За Мажи

Печатени Т Кошули Онлајн О-Вратот Високи Т Кошула Јадат, Спијат Фарма Морнарица Т Кошули За Мажи

DEN 480.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Оваа премија, т-маица е како блиску до совршен како што може да биде.
П : Дали сте поддршка dropshipping цел?
A : Добредојдовте dropshipping,За dropshipping цел,Ние не се пополни сите информации во пакет. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или $2 ПОПУСТ за вашата нарачка.Ве молиме мерка што обично се носат облека, Не на вашето тело. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.
П : Кога ќе го добиете производот,јас не сакам производ,што да правам?
О : Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
П : Што е превозот начин во вашата продавница?
A : Aliexpress Стандард Превозот Начин,тоа е брзо и безбедно,ако треба други превозот начини,ве молиме контактирајте со нас!(Сад преку E-пакет нормален 7~15 дена)
П : Кога производот изгубени на патот ,што можам да направам?
A : Контактирајте со нас кога не го добиете вашиот пакет,јас ќе испрати нов или да ви даде целосна наплата. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот.ние ќе се реши во разумен начин.Ние брод надвор на стоки преку Кина, Воздухот Пост, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ако постои некој проблем, ве Молиме контактирајте со нас.Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина(CM) и тежина(КГ), Може да укажуваат на тоа големина ние поради тоа, Но ќе треба да ги направат своите сопствени одлуки.Ние се извинуваме што D.ние ќе ви даде наплата или да го препрати или попуст било други начини. Мека, комфорни и издржливи, ова е дефинитивно мора да го поседувате и Блузи Tee Shirts Продавница препорачува производот.

Други карактеристики

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри понуди