• Неодамнешно
  • -30 %
Pkorli Не На Вашето Бебе Т Кошула Жените Смешно Писма Печатени Розова Графички Tee Кошули Повик Краток Ракав Женска Маици Tumblr Врвот

Pkorli Не На Вашето Бебе Т Кошула Жените Смешно Писма Печатени Розова Графички Tee Кошули Повик Краток Ракав Женска Маици

DEN 380.00
DEN 542.40

Количина на стоки
Тековен


Ние прифаќаме aliexpress е сите методи за плаќање, Кредитни картички 、webmoney、QIVI и така натаму. Овој објект имаат акции, па може да deivery во рок од 5 работни дена по вашата исплата расчисти , Ако постои било даноци , тоа е купи"s одговорност。
Иако имаме grent доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради differents причина. Но, без разлика што, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем
Кога ќе го добиете производот, контактирајте не доколку постои било каков проблем
1,Сите предмети ќе се организира превозот whithin 3-5 дена по добивањето на cleard плаќање.
2, ве Молиме проверете ја вашата детална адреса и контакт број внимателно пред да ја поднесете вашата цел.
3, Ние обично нудат кина пост воздух mail , Epacket EMS, FEDEX , DHL.
4, Било увозни давачки abd cgarges се купувачите одговорност, Да се обезбеди вашите минимален данок, ние може да се изјасни како "Подарок/Примерок" со ниска вредност.
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации, Многу благодарност однапред. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни . ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, Или други soutions.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Бренд Име:
PKORLI
Број На Модел На:
101406
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди