• Неодамнешно
  • -37 %
KYKU Доларот Долг ракав Т кошула Пари Смешно Т кошули Сад Блузи Облека 3d Т-маица Tees Мажите Мода Секси Човек XXL

KYKU Доларот Долг ракав Т кошула Пари Смешно Т кошули Сад Блузи Облека 3d Т-маица Tees Мажите Мода Секси Човек XXL

DEN 379.00
DEN 601.92

Количина на стоки
Тековен


Нашата облека се Азија големини кои се помали 1-2 големини од НАС(помали 1 големината на жените;2 помали големини за мажи),ве Молиме да забележите вистинската големина на информации пред купување Азија S = НАС XXS
Азија M = НАС XS
Азија L = НАС S
Азија XL = НАС M
Азија XXL = НАС L
Азија 3 XL = НАС XL
Азија 4 XL = НАС XXL Полиестер и spandex-без воопшто да бледнее,напукнување,пилинг или flaking Секојдневен моден стил кошула;Костум за тинејџерски на студентите и младите мажи жени со Користење на боја-сублимација, технологија која ни овозможува да се произведуваат овие клучни жив KYKU е 3 D печатење Т-маица бренд
Големина Должина (Истегнување) Биста (Истегнување) Рамо (Истегнување) Ракав ( Истегнување ) Висина Тежина инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm lb kg S 24.8 63 33 84 15.7 40 22 56 5962.2 150158 66.1108 3049 М 25.5 65 34.6 88 17.3 44 22.4 57 62.565.3 159166 88.1123.4 4056 L 26.3 67 37.7 96 18.8 48 22.8 58 65.766.9 167170 112.4171.9 5178 XL 27.1 69 40.9 104 20.4 52 23.2 59 65.768.1 167173 114.6180.7 5282 XXL 27.5 70 40.9 104 20.4 52 23.6 60 68.570.8 174180 143.3220.4 65100 3 XL 28.7 73 42.5 108 21.2 54 24 61 71.272.8 181185 176.3264.5 80120 4 XL 29.5 75 42.5 108 21.2 54 24.4 62 72.876.7 185195 187.3396.8 85180
Атрибути Т-маица големина на екранот стил 3d испечатени маици големина S-4 XL пол Мажи
материјал полиестер
100% сосема нов и висок квалитет
Еластичен појас бенд
Многу Еластичен и Удобно
Машина-мие,се Препорачува Рака мие,висат сува
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
KYKU
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Готски
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
хип хоп tshirt:
т кошула
Долги Ракави:
Мажите Долг Ракав Т Кошула
Моден:
Секси Т кошула
смешни т кошули:
смешни т кошули
печати т кошула:
3d печатење маици
3d t-shirt:
3d т кошула
т кошула за мажи:
мажите т кошула
Човекот T-shirt:
т-маица мажи
3d т кошула за мажи:
Т-маици за мажи 3d
tshirt:
Т-маица

Најдобри понуди