• Неодамнешно
  • -9 %
Новиот Дизајн Обезмастено Памук Tee Кошула Krav Maga Воена Борба Против Системот Тренер Памук, Во Бела Секојдневен Памук Т Кошула

Новиот Дизајн Обезмастено Памук Tee Кошула Krav Maga Воена Борба Против Системот Тренер Памук, Во Бела Секојдневен

DEN 567.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен

АЗИЈА ГОЛЕМИНА 1 инч = 2.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
П : ми треба многу на производ,може да ми даде попуст?
A : Да, се разбира,кога ви се потребни повеќе информации за производот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе испрати трговија на големо цена за вас. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
За Логистика :
1.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Производ inforamtion :
1. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Оваа премија, т-маица е како блиску до совршен како што може да биде. Мека, комфорни и издржливи, ова е дефинитивно мора да го поседувате и Блузи Tee Shirts Продавница препорачува производот.,Ве молиме контактирајте со нас.
Почитувани купувачи, Сите T маици се Азиските Големина, Pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка!
1.Ние брод надвор на стоки преку Кина, Воздухот Пост, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.Откако ќе знаете вашето тело мерења,Консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.3937 инч,
4.Бесплатен Превозот За Повеќето Земја,Ние ќе брод за излез на стоки во 1-3 дена, стоката ќе пристигне во 15-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Однапред ви благодариме за вашата corporation.Ве молиме мерка што обично се носат облека, Не на вашето тело.ние ќе ви даде наплата или да го препрати или попуст било други начини.Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Ако постои некој проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ова е како што го обезбеди еден-на-еден вид статии што нашите клиенти сакаат.ние ќе се реши во разумен начин.Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот.

Други карактеристики

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри понуди