• Неодамнешно
  • -22 %
2018 корејски лето гроздобер tshirt жените Блузи плус големина 5XL битник т-маица дами кошули мода tee кошула femme camisetas mujer

2018 корејски лето гроздобер tshirt жените Блузи плус големина 5XL битник т-маица дами кошули мода tee кошула femme camisetas

DEN 549.00
DEN 703.20

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница
Врвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена!!!
Ако имате било какви проблеми со превозот! Ве молиме контактирајте со нас!
Ако сакате да се купи повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас! Ние може да ви понуди попуст!
Answer : ___________________________ Note :
Драг пријател,Можете да проверите подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас!
Ако не сте сигурни големината, ве молиме контактирајте не и кажете ни ја вашата висина, тежина-биста ,
ние ќе ви препорача на правото големина за вас, ви Благодариме!
Пред Да Купи 1. Сите на фотографијата е вистинска слика,различни монитор има некои разлика на Бојата 2. Сите На Кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини 3. Продавница големина на екранот се сите Азија големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики 4.ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски Превозот 1. Ние може да ја испратите вашата цел во 1-7 работни дена откако ќе се плати 2. Ние сме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта,Ако сте треба други контактирате 3. Не можеме да accpet размена на лични податоци 4. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код. Враќање&Наплата 1. Ние ќе рефундирање на или препратете ако производи имаат било продавачот проблем.(квалитет на штета,грешка големина или боја). 2. Ние не ќе се одговорни за купувачот причина.(ред лични информации,даноци,лично им се допаѓаат). 3. Ние accpet reture пакетот поради купувачот причина,но купувачот треба го плати превозот надомест. во рок од 7 дена откако сте го добиле. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди postive повратни информации 2. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации,ние guarrantee 100 % slove било проблем за вас

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
AREALNA
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
т кошула жените блузи
Боја Класификација:
Сива вино црвено
Година на сезоната:
Лето 2018
Големина:
M L XL XXL XXXL 4XL 5XL

Најдобри понуди