• Неодамнешно
2018 Памук Кратко Sleeve O-Вратот Блузи Tee Кошули Јапонскиот Класичен Мотор MT09 инспириран Мотоцикл Уметност дизајн Tee Кошула

2018 Памук Кратко Sleeve O-Вратот Блузи Tee Кошули Јапонскиот Класичен Мотор MT09 инспириран Мотоцикл Уметност дизајн

DEN 614.88

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Најдобри понуди