• Неодамнешно
  • -50 %
црн Пантер Wakanda Засекогаш смешно tshirt мажите JOLLYPEACH бренд 2018 нова бела секојдневен плус големина т кошула homme без лепак, t-shirt

црн Пантер Wakanda Засекогаш смешно tshirt мажите JOLLYPEACH бренд 2018 нова бела секојдневен плус големина т кошула

DEN 377.00
DEN 753.12

Количина на стоки
Тековен


Почитувани купувачи,Добредојдовте , ПРВО ЧИТАЊЕ ве МОЛИМЕ
1. Нашите маици се Азиските големина .
Ве молиме погледнете го големината на табелата за да ја потврдите вашата големина .
Секогаш можете да ме контактирате во било кое време.
2. Производ параметри е Точно опишани
3. Сите маици се Сублимација трансфер печатење,Без лепак чувство, без пукнатини, отпорност на миење,не ќе падне
4.Прогласување вистински информации до царинските неисполнување на обврските на царинските без посебно барање.
Напомена : големина може да се 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење. Рамо Градите Должина на Ракав S 43 92 65 16 M 44 96 66 17 L 46 100 68 18 XL 48 106 71 19 XXL 51 112 73 20 XXXL 53 116 75 20

Други карактеристики

Големина:
Asian S, Asian M, Asian L, Asian XL, Asian XXL, Asian XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
директно ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
JollyPeach
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Сезоната:
Сите сезоната

Најдобри понуди