• Неодамнешно
  • -13 %
Господине Capybara машка Маица со Врвен Квалитет 2018 Нов Бренд на Мажите Нови Блузи 2018 Печати Писма Мажите Кратко Sleeve Т Кошула Памук

Господине Capybara машка Маица со Врвен Квалитет 2018 Нов Бренд на Мажите Нови Блузи 2018 Печати Писма Мажите Кратко

DEN 626.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.
За Големина на : Ние продаваме Азија Големина. Тоа е околу 1-2 големина помала од велика БРИТАНИЈА и САД големина. Ве молиме изберете вистинската големина од нашата големина на табелата. Исто така, можете да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина.
За Боја : 100% вистински фотографии. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини , ве Молиме Во Вид Преовладува.
За Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете троа во 1-3 работа дена откако го примиле исплата.
Други се спомене : да ја прифатиме пад на превозот, и ние не ќе ја напуштат секоја фактура и цена.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
FL&AEVVE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри понуди