• Неодамнешно
  • -12 %
година Нови Долг Ракав мода Chiffon Блуза Блузи жените канцелариска Работа Носат елегантна случајни Кошули Blousa 880D 33

година Нови Долг Ракав мода Chiffon Блуза Блузи жените канцелариска Работа Носат елегантна случајни Кошули Blousa

DEN 453.00
DEN 514.56

Количина на стоки
Тековен


recommend_tail препорачуваме Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 85 33.49 58 22.85 34 13.40 М 59 23.25 89 35.07 59 23.25 35 13.79 L 60 23.64 93 36.64 60 23.64 36 14.18 XL 61 24.03 97 38.22 61 24.03 37 14.58 2 XL 62 24.43 101 39.79 62 24.43 38 14.97
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
880 D ПРОИЗВОД ПОКАЖЕ :
881 B ПРОИЗВОД ПОКАЖЕ :
hot_tail топла
жешка
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Плаќање :
1. Да се прифати : Alipay,во Моментов платформа за поддршка на купувачите преку кредитни картички (ЈЕНИ канал и под-канал),Web Money (WM),Western Union,Qiwi паричник, Бразил Boleto.ТТ трансфери .
Испорака :
1.Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информации, и ZIP, во спротивно стоките можат да не може успешно испорака. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по примиле исплата. 3. Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздухопловната.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги.. и немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Ацетат,Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Големина:
S, M, L, XL, XXL

Најдобри понуди