• Неодамнешно
2017 Нова Мода Жените Кошули Секојдневен Лабава Лето Блузи Batwing Чипка Ракав Шупливи Надвор Шарени Camisa Femme Топла Плус Големина 6XL

2017 Нова Мода Жените Кошули Секојдневен Лабава Лето Блузи Batwing Чипка Ракав Шупливи Надвор Шарени Camisa Femme Топла

DEN 634.56

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Контактирајте со нас
Нашите Работно Време : 8 : 30 часот до 22 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) ве Молиме да ни испратите порака ако ние не сме на интернет. * За руската купувачи, според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Молиме забележете : * големината на информации ќе има несовпаѓање за 1-3 CM, бидејќи од страна на мерење. Големина на Табелата Големина(cm) : L должина : 73 Големина(cm) : XL должина : 74 Големина(cm) : 2 XL должина : 75 Големина(cm) : 3 XL должина : 76 Големина(cm) : 4 XL должина : 77 Големина(cm) : 5 XL должина : 78 Големина(cm) : 6 XL должина : 79 100% Вистински Фотографии Покажуваат
Ве молиме Погледнете Големината на Табелата Внимателно,Ова Е Азија Големина,Па така,Не Остави Лош Повратни информации За Мала Големина
Пакети
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент". Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални и повратни информации.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Бренд Име:
Hodisytian
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Половина
боја:
како Слика
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди