• Неодамнешно
  • -50 %
2018 Нова Пролет Есен Блуза Жените Фенер Ракав Лак Вратот Лабава Блузи Плус Големина Домот Chiffon Кавга Кошула Облека Okb516

2018 Нова Пролет Есен Блуза Жените Фенер Ракав Лак Вратот Лабава Блузи Плус Големина Домот Chiffon Кавга Кошула Облека

DEN 954.00
DEN 1908.48

Количина на стоки
Тековен


Азија Големина Рамо Биста Половината должина на Ракав cm cm cm cm cm cm s 41 104 63 69
М 42 108 64 70
L 43 112 65 71
1. Одберете Големина : ве молиме строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големина Allwance : Големина мери од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm. 3. Азија Големина : нашата големина е АЗИЈА ГОЛЕМИНА , може да биде помала од НАС/Европска ГОЛЕМИНА , ве Молиме прочитајте ја нашата големина детали внимателно пред да нарачате производот .

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
HYGYXX
Материјал:
Микрофибер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Број На Модел На:
Елегантна Кошула Chiffon
Пол:
Жените
Пол:
блузи за жена
Стил:
chiffon блуза

Најдобри понуди