• Неодамнешно
  • -16 %
нови пристигнување 2018 пролет кошула жените лабава на дното кошула канцеларијата дама стојат јака кошула женска блуза мода блузи D208 30

нови пристигнување 2018 пролет кошула жените лабава на дното кошула канцеларијата дама стојат јака кошула женска блуза

DEN 450.00
DEN 535.68

Количина на стоки
Тековен


$9.59 $ 7.90 $13.30 $ 10.75 $13.02 $ 10.52 $11.98 $ 10.06 $12.71 $ 10.68 $11.00 $ 8.25 $10.88 $ 10.88 $13.70 $ 11.51 $8.79 $ 7.38 $8.22 $ 6.74 $8.22 $ 7.40 $6.99 $ 6.64
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 59 23.25 88 34.67 57 22.46 35 13.79 M 60 23.64 92 36.25 58 22.85 36 14.18 L 61 24.03 96 37.82 59 23.25 37 14.58 XL 62 24.43 100 39.40 60 23.64 38 14.97 2 XL 63 24.82 104 40.98 61 24.03 39 15.37 3 XL 64 25.22 108 42.55 62 24.43 40 15.76
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$13.13 $ 9.85 $10.99 $ 8.13 $9.35 $ 7.85 $13.98 $ 10.76 $13.90 $ 9.73 $10.50 $ 7.25 $10.89 $ 9.69 $7.99 $ 6.71 $12.83 $ 11.68 $10.19 $ 9.07 $9.99 $ 8.39 $9.50 $ 6.37
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по имаме примено вашето плаќање.
Датумот на породување :
Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздух Mail.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Враќање & exchange :
Сите предмети ќе бидат проверени и пакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе рефундирање на вас по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги. и ве молам немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас .ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Должина На Ракав:
Долг Ракав
облека верзија:
лабава и удобно
Облечен начин:
Pullover
комбинирање форма:
Еден
Должина:
Редовни дел
Јака:
стојат јака
Sleeve Стил:
конвенција
Шема:
Полна Боја
Година сезона:
Пролет 2018
Боја Класификација:
Вино црвено, каки, црна, армијата зелената боја.

Најдобри понуди