• Неодамнешно
  • -6 %
Декорација Нова Мода Женски Монтажни Кошула Јаки возрасни unise Солидна Бела Кошула Лажни Јака Жените Декоративни Јака Жени

Декорација Нова Мода Женски Монтажни Кошула Јаки возрасни unise Солидна Бела Кошула Лажни Јака Жените Декоративни Јака

DEN 270.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


Врат Должина : 43cm
Јака Должина : 2cm
Рамо : 36cm
Пред Должина : 30cm
Назад Должина : 30cm

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
КС-00
Декорација:
Дијаманти
Бренд Име:
Waledise
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди