• Неодамнешно
  • -24 %
Жените Бела Чипка Блуза без Ракави Backless Blusas Femininas Camisas Branca Feminino Женски Кошули Феста LQW851

Жените Бела Чипка Блуза без Ракави Backless Blusas Femininas Camisas Branca Feminino Женски Кошули Феста LQW851

DEN 252.00
DEN 332.16

Количина на стоки
Тековен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Dreamgirl Мода жените Бела чипка блуза без ракави backless blusas femininas camisas branca feminino женски кошули феста
Материјал : Полиестер
Ткаенина Тип : Chiffon
Стил : Мода
Јака : O Деколте
Големина : S/M/L/XL
Големина Биста Должина
S 82cm/32.2" 58cm/22.8"
М 84cm/33" 58cm/22.8"
L 85m/33.4" 58cm/22.8"
XL 86cm/33.8 58cm/22.8"
Пакет : 1* жените Бела чипка блуза

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
oioninos
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
чипка блуза
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Chiffon

Најдобри понуди