• Неодамнешно
  • -40 %
Hisenky 2017 Традиционален Кинески Блузи Летните Жените Блузи Кратко Sleeve Лен Бела Кошула Женски Blusas Chemise Femme

Hisenky 2017 Традиционален Кинески Блузи Летните Жените Блузи Кратко Sleeve Лен Бела Кошула Женски Blusas Chemise Femme

DEN 1177.00
DEN 1962.24

Количина на стоки
Тековен

сите точни.
Hisenky 2017 Традиционален Кинески Блузи Летните Жените Блузи Кратко Sleeve Лен Бела Кошула Женски Blusas Chemise Femme
Големина на :
Модел : Висина : 158cm Тежина : 42kg
Една Големина
Рамо
Градите(Биста)
Половината
Sleeve
/
108
110
36
Рака
Манжетната
Должина
Дното
42
37
61
122
Answer : ___________________________ Note :
1. За Боја :
Боја разлика постои, затоа што на снимањето и различни компјутерски екран.
Повратни информации :
1. Купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.
За Политика На Враќање :
Објектот ќе бидат проверени пред превозот, ако не ви се допаѓа или големината непогодни, pls се врати на објектот со оригинални делови, додатоци во
7days по приемот, ние ќе наплата откако ќе се добие врати пратката.
За Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или прилагодено
поврзани трошоци.Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и TEL NO.Ние ќе брод преку CN Пост,хонг конг Пост или СЕКРЕТАР Пост со следење на број, како што е евтин и може да помогне да се избегнат Царинската Такса.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Јужна кореја Купувачот : ве молиме да користите нова улица име во согласност со Јужна кореја Царинската (KCS) барање. За Stock Change :
Како што некои стилови за пред-продажба и некои стилови за изменуваат, обработка време трае околу 5-25days.Ако ви треба
брза испорака, pls изберете EMS,DHL,UPS-от или Fedex кога ќе го поставите цел.Големина на несовпаѓање на 1-3cm постои бидејќи на прирачник за мерење.3937 инчен,1inch=2.Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина го цениме тоа. Ако не можете да се одлучите големината, pls ни се обратите за помош.Обично ние треба да се остави најмалку 2-4cm простор за удобно.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние веруваме дека не
проблемот не може да се реши. Ако објектот е надвор од акциите откако ќе се плати, ние ќе ја напушти својата цел порака за промена, или реконструкција, како сакате, го цениме за вашиот ран одговор.
За Превозот Политика :
1. Ве молиме да имаат мерење на рамото ширина, биста и половината за да изберете големина одговара пред да нарачате. За Големина На :
Не сите големина споделување на еден стандард.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1577 година
Декорација:
Копче
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Лен
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
hisenky
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
боја:
бела, розова, сина
една големина:
2017 Лето Блузи
гроздобер кошула:
жените блузи
женски blusas:
жените блузи
кул блузи:
жените блуза лето
Жените Облека:
camisas femenina
блузи 2017:
blusas
жените кошули:
Традиционален Кинески Облека
Blusa Feminina:
маица на жените
кратко sleeve кошула:
бела блуза

Најдобри понуди