• Неодамнешно
  • -22 %
2014 Нова пролет и есен Жените Чипка Блуза Секси Флорални Чиста blusas Кратко Sleeve Tee Кошула Врвот За Жените Облека 8568-945

2014 Нова пролет и есен Жените Чипка Блуза Секси Флорални Чиста blusas Кратко Sleeve Tee Кошула Врвот За Жените Облека

DEN 276.00
DEN 354.24

Количина на стоки
Тековен


$8.99 $ 8.18 $6.81 $ 5.71 $12.76 $ 9.57 $12.05 $ 8.49 $13.70 $ 10.69 $8.99 $ 7.55 $14.88 $ 10.42 $14.65 $ 12.31 $9.99 $ 8.59 $8.30 $ 7.64 $9.80 $ 8.23 $7.99 $ 6.39
Карактеристики
100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро изработка
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
кликнете тука за повеќе нови предмети :
Големина : M,L , XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL . видете на следната табела ,ве молиме овозможи 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инч,1"=2.54 см. )
$10.50 $ 8.93 $11.27 $ 9.47 $10.49 $ 8.60 $9.69 $ 7.46 $12.50 $ 9.38 $13.79 $ 10.07 $13.00 $ 10.92 $12.16 $ 10.21 $8.25 $ 6.93 $11.55 $ 10.74 $10.39 $ 8.40 $11.35 $ 9.53
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по имаме примено вашето плаќање.
Датумот на породување :
Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздух Mail.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Враќање & exchange :
Сите предмети ќе бидат проверени и пакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе рефундирање на вас по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги. и ве молам немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас .ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Чипка
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Црна, жолта, сина, беж, розова црвена, розова, бела
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL,XXXXL,XXXXXL
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Моден

Најдобри понуди