• Неодамнешно
  • -40 %
Vestidos 2018 Лето Стил Жените Секојдневен Стојат Јака Кратко Sleeve Блуза Жените Блузи Дама Памук, лен Кошула Blusas Плус Големина S-3

Vestidos 2018 Лето Стил Жените Секојдневен Стојат Јака Кратко Sleeve Блуза Жените Блузи Дама Памук, лен Кошула Blusas

DEN 466.00
DEN 775.68

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100 % Бренд
ГОЛЕМИНА
Биста
Рамо
Sleeve
Облека должина
1 CM=0.39 ВО
1 IN=2.54 СМ
S
100 CM
CM
CM
66 CM
М
104 CM
CM
CM
67 CM
L
108 CM
CM
CM
68 CM
XL
112 CM
CM
CM
69 CM
XXL
116 CM
CM
CM
70 CM
3 XL
120 CM
CM
CM
71 CM
1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Бренд Име:
Jbersee
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
YZ1073
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Ткаени

Најдобри понуди