• Неодамнешно
  • -6 %
Корејски решетки улица цвет лажни јака домот, жените додатоци џемпер памук Women 's Блуза Лажни Лента Појас Обоени

Корејски решетки улица цвет лажни јака домот, жените додатоци џемпер памук Women 's Блуза Лажни Лента Појас Обоени

DEN 225.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Врат Должина : 40cm
Јака Должина : 9cm

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
КС-00
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Петар пан Јака
Бренд Име:
Waledise
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Chiffon
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
боја:
Бела
Стил:
Моден

Најдобри понуди