• Неодамнешно
  • -6 %
Секси клуб на Жени, Девојки Монтажни Додатоци Лажни Јака Долга Облека дама нова кошула, џемпер диви Уши чипка јака лажни јака

Секси клуб на Жени, Девојки Монтажни Додатоци Лажни Јака Долга Облека дама нова кошула, џемпер диви Уши чипка јака лажни

DEN 496.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен


Врат Должина : M38cm L40cm XL40cm XXL41cm
Јака Должина : М 6.5 см L 6.5 cm XL 6.5 см XXL 6.5 см
Рамо : M32cm L33cm XL34cm XXL35cm
Пред Должина : M61cm L62cm XL63cm XXL64cm
Назад Должина : M61cm L62cm XL63cm XXL64cm
Градите : M88cm L92cm XL96cm XXL100cm

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Waledise
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Краток
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Дијаманти
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
КС-00
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Најдобри понуди