• Неодамнешно
  • -25 %
Жените Долго Стил Кошули 2018 Пролет, Есен Нови Плус Големина Блузи Печати Долг Ракав Chiffon Кошула Жените Блуза Секојдневен Блузи Blusas

Жените Долго Стил Кошули 2018 Пролет, Есен Нови Плус Големина Блузи Печати Долг Ракав Chiffon Кошула Жените Блуза Секојдневен

DEN 420.00
DEN 560.64

Количина на стоки
Тековен

Жените Долго Стил Кошули 2018 Пролет, Есен Нови Плус Големина Блузи Печати Долг Ракав Chiffon Кошула Жените Блуза Секојдневен Блузи Blusas

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
Alifestyle
Ткаенина Тип:
Ткаени
Број На Модел На:
8741
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Должина На Ракав:
Долги Ракави
Облека верзија:
Лабава
Стил:
Диви
Комбинација:
Еден
Должина облека:
Во долго дел
Година на сезоната:
2018 Пролет и Есен
Големина:
M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL

Најдобри понуди