• Неодамнешно
  • -10 %
Слободен Испорака на Високо Квалитетни ОЛ Стил 2018 Пролет Нови Пристигнување се Сврти надолу Боја Блок Долг Ракав Жена Chiffon Блуза

Слободен Испорака на Високо Квалитетни ОЛ Стил 2018 Пролет Нови Пристигнување се Сврти надолу Боја Блок Долг Ракав Жена

DEN 648.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние работи 6 дена во недели.
Ако користите Aliexpress е "Прашајте го продавачот прашање" линк или "Моите Пораки", ве молиме не го скриете вашиот е-мејл адреса, кога испраќање на пораки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Големината или Одговара на Прашањата :
Како и сите на нашата облека се клиент скроени, некои можат да се разликуваат од околу ±3 cm во одредени мерења. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако не сте го слушнале од нас во даденото време.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашата потврда на приемот на предмети за било каква причина. Ако не го имаат на вашата e-mail адреса, тоа е тешко да се одговори.
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
AI18030722
Материјал:
Rayon
Бренд Име:
nomeocean
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди