• Неодамнешно
  • -0 %
Есен Блуза 2018Fashion Жените Долг Ракав О-Вратот на Повик Блузи Секси Чипка Капчиња Blusas Кошули Плус Големина

Есен Блуза 2018Fashion Жените Долг Ракав О-Вратот на Повик Блузи Секси Чипка Капчиња Blusas Кошули Плус Големина

DEN 342.00
DEN 342.24

Количина на стоки
Тековен


Големина Биста Рамо должина на Ракав С 88 / 64 55 M 92 / 65 56 L 96 / 66 57 XL 100 / 67 58 2 XL 104 / 68 59 3 XL 108 / 69 60 4 XL 112 / 70 61

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
RAGEDEOR
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.37kg (0.82lb.)
Пакет Големина:
25cm x 28cm x 8cm (9.84in x 11.02in x 3.15in)

Најдобри понуди