• Неодамнешно
  • -7 %
Пластични Јасно ПОП Знак Екранот Клип Носителот Rotatable Со Силна грчевито држејќи се за Пет Виси Постер ПВЦ Пена Одбор 10pcs Висок Квалитет

Пластични Јасно ПОП Знак Екранот Клип Носителот Rotatable Со Силна грчевито држејќи се за Пет Виси Постер ПВЦ Пена Одбор

DEN 999.00
DEN 1074.24

Количина на стоки
Тековен

Ние сме во состојба да извезува стока во странство со добар квалитет производи, подобра цена, безбедност пакување и одлична услуга. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија; Поради сопствени ограничувања, ние не бродот запалки за НАС; Повратни информации ќе бидат оставени еднаш откако го примиле исплата од страна на купувачот. Ако тоа не е продавачот е одговорност за таквите се вратат на производи, купувачите ќе биде одговорен за двете превозот обвиненија од испраќачот локација на купувачот е-адреса и се врати превозот на трошоците под никакви околности, и неплатени превозот бесплатно пакети нема да бидат прифатени. Фабриката се наоѓа во Xingqiao Индустриска Зона, Yuhang Округ, Hangzhou Сити, Провинцијата Жеџијанг.
Добредојдовте Контактирајте Ме, Ајде Да Бидеме Пријатели И Бизнис партнери!
Пластични Јасно ПОП Знак Екранот Клип Носителот Rotatable Со Силна грчевито држејќи се за Пет Виси Постер ПВЦ Пена Одбор
Материјал : Пластични PC Големина : W60mm x H110mm Тежина : Околу 27g/pc Пакет : 10pcs/многу
ЗА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ЦЕНА ,
клучни зборови : Pop клип, поп знак клип, поп екранот клип, поп знак носителот, поп екранот носителот, пластични знак клип, пластични знак носителот, рекламен клип, реклама знак држачот за рекламирање знак клип, пластични рекламирање на носителот, поп цена стојат, пластични цена тагови носителот, мало знак носители, рекламирање, пластични носители, цена тагови, пластични носители ознаки, мало знак носители, пластична картичка во држачот, поп карта носителот
Превозот и Ракувањето со Увозните давачки, даноци и увозни давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, купувачи се одговорни за овие трошоци, ве молиме проверете со вашиот земјата;s царинска испостава determin што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање или за купување; Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Други услови & Услови слики се само за илустрација само; вистинската тежина и големина на пакувањето може да се разликува од описот, тоа зависи од секоја цел и количини, продавачот е одговорен за кажувам на купувачот пакет спецификација и со праќање на е-мејл или други информации за контакт; Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил порака или за да ги реши сите прашања таму пред да замине повратни информации.

Други карактеристики

Тип:
Клип Носителот & Фармацевт
Бренд Име:
HZPOPTeki
Број На Модел На:
a003
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди