• Неодамнешно
  • -15 %
Симпатична Kawaii Цртан филм Ликовите Силикони Автобус за Држачот на Картичката / ID Носителот Багаж Ознака Банка / Автобус / Кредитна Картичка Покрие трговија на Голем

Симпатична Kawaii Цртан филм Ликовите Силикони Автобус за Држачот на Картичката / ID Носителот Багаж Ознака Банка / Автобус

DEN 106.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Тековен


Опишете : Симпатична Kawaii Цртан филм Ликовите Силикони Автобус за Држачот на Картичката / ID Носителот Багаж Ознака Банка / Автобус / Кредитна Картичка Покрие Големо.
Фотографии во Боја : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Големина на : 11*7*1 cm
(pls дозволете 0-1cm разликата се должи на рачно мерење)

Други карактеристики

Тип:
Карта Сопствениците & Забелешка Носители
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Пластични
Стил:
Краток
Бренд Име:
MODYCON
дизајн:
Цртан филм
Маска Материјал:
Мека пластика
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
FHKT12
Производство Област:
произведено во Кина
Пакување:
OPP вреќа
ОЕМ:
Yes
плаќање:
Зачувам,T/T,Western Union
Контрола На Квалитет:
Селектирани еден по еден пред испорака

Најдобри понуди