• Неодамнешно
  • -17 %
1pc Слот Пластични Пенкало Накит Екранот Носителот Стои Багажник Црна

1pc Слот Пластични Пенкало Накит Екранот Носителот Стои Багажник Црна

DEN 80.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема нов и висок квалитет
Можете да како лична употреба.Мода и практични.
Боја : црна, детали се прикажани во слика.
Материјал : пластика.
Може да издржи, екранот на вашиот омилен пенкала, лажица или било кој друг мал накит колекции, Тоа е погоден за вас да се најде и да го користите.
Мода, лесен и удобен дизајн.
Тоа може да содржи 6 пенкала.
Чувајте ги вашите работи со цел и чиста.
Станот шасија , нема да се смени.
Голем капацитет да се одржи обетки, ѓердани и нараквици.
На "НЕОПХОДНОСТ" стилски подарок за youself и пријатели.
Додаток само.
Големина : 17.5 cm x 6cm x 7.2 cm
Количина : 1 PCS

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Обликот:
Круг
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
D2401
Тип:
Пенкало Носители

Најдобри понуди