• Неодамнешно
Година Промет На Големо Со Цврсти Месинг Lanos Пиштол Ducha Пелена Sprayer Муслимански Shattaf Туш Хром Преносни Рака Одржа Тоалет И Мијалник Спреј

Година Промет На Големо Со Цврсти Месинг Lanos Пиштол Ducha Пелена Sprayer Муслимански Shattaf Туш Хром Преносни

DEN 3355.20

Количина на стоки
Тековен


висок квалитет на жените користење Страна Спреј Мала Бања Туш Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе се потрудиме да се постигне таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Други карактеристики

Тип:
Мијалник Чешми
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Бренд Име:
ROLYA
Тапа Планината:
Една Дупка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Функција:
Чувство Чешми
Број На Модел На:
WX1001
Производи име:
Мијалник спреј Туш

Најдобри понуди