• Неодамнешно
  • -17 %
Хром ABS Тоалет Рачни Мијалник Sprayer Shattaf Крпа Пелена Анален Enema Туш Главата G07 Капка брод

Хром ABS Тоалет Рачни Мијалник Sprayer Shattaf Крпа Пелена Анален Enema Туш Главата G07 Капка брод

DEN 125.00
DEN 151.20

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Стандардна 1/2 инчи Врска Големина
Едноставен и лесен за употреба
Одлична алатка за секс игра
Погодни за црево чистење пред секс
Помага за одржување на здрав сексуален живот, го намалува ризикот од инфекции.
Вметнете и отворање на Вода, чешмите нежно да се одржи постојан проток на вода
Спецификации :
Материјал : ABS
Крај : Хром Полиран
Боја : Сребрена
Конекција Големина : 1/2-Инчен IPS
Должина : 112m/4.41"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
1. Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2. Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Не Reatil Пакет
Пакет Содржина :
1 x Sprayer Туш Главата

Други карактеристики

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Тип:
Мијалник Чешми
Вентил Core Материјал:
ABS

Најдобри понуди