• Неодамнешно
  • -20 %
Цртан филм Соби Расадник Виси Складирање Торба Baby Cot Кревет Креветчето Организатор Играчка Пелена Џеб за Новороденче Креветчето Постелнина Поставите 60*50cm

Цртан филм Соби Расадник Виси Складирање Торба Baby Cot Кревет Креветчето Организатор Играчка Пелена Џеб за Новороденче

DEN 522.00
DEN 652.32

Количина на стоки
Тековен


Спецификација За Производ
Baby Cot Кревет Виси Складирање Торба Памук Новороденче Муслин Дрво Креветчето Организатор Играчка Пелена Џеб за Креветчето Постелнина Постави Додатоци
Бебето има многу работи и ние се погледне во текот на пелени, облека и играчки. Овој голем виси перница е специјално дизајниран за бебе кревет. Ние може да се сместат сите бебе работи во оваа торба и мама ќе се грижи за бебето полесно.
Големина : 52*61cm
Материјал : памук
Карактеристики :
1. Лесно е да се чува сите бебето работи со многу џебови
2. Симпатична, колоритна, мека, удобност дизајн да го фати бебиња' внимание
3. Мајката може да заштедите време да се грижат за бебињата со користење на нашиот производ
4. Тоа е Мулти-функционални производ, исто така, може да се користи како бебе ќебе

Други карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
Пополнување:
Полиестер
Возраст Опсег:
0-3 месеци,7-9 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци,19 до 24 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци
Стил:
Други
Број На Модел На:
бебе-торба
Пол:
Унисекс
Големина:
140*70,105*60,120*60,120*70
Стил:
Plaid
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
adamant мравка
одделение:
одделение А
Техника:
Заеднички Печатење
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
52*61cm

Најдобри понуди