• Неодамнешно
И момчиња Панталони зимски тип на децата со сомот топло носат Децата Спортски Панталони бебе Секојдневен Панталони

И момчиња Панталони зимски тип на децата со сомот топло носат Децата Спортски Панталони бебе Секојдневен Панталони

DEN 1727.04

Количина на стоки
Тековен


Вистински фотографии
Детали фотографии

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Целосна Должина
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Тери
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
K516171
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Кашмир,Акрилик,Памук
Бренд Име:
jingle mallet
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
памук полиестер
Стил:
Повик

Најдобри понуди