• Неодамнешно
  • -40 %
Нови Пристигнување 2018 Лето Бебе Девојка Фустани Женско бебе колеџ правец се облекуваат девојчето принцеза фустани

Нови Пристигнување 2018 Лето Бебе Девојка Фустани Женско бебе колеџ правец се облекуваат девојчето принцеза фустани

DEN 495.00
DEN 825.12

Количина на стоки
Тековен


Се препорачува висина
Должина облека
Биста
Се препорачува возраст
73cm
40
26
4-6 месеци
80см
42
27
6-12 месеци
90cm
46
29
12-24 месеци
100cm
48
31
24-48 месеци
Памучен фустан Колеџ стил

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Шаблон Тип:
Цврста
фустан стил:
Принцеза Се Облекуваат
Материјал:
Памук
Јака:
Круг
Број На Модел На:
девојка фустани
Бренд Име:
OFCS

Најдобри понуди