• Неодамнешно
  • -5 %
0-2 Години Лето Бебе Девојки Leggings Бренд Европската Цвет Шема Деца Панталони Деца Деца Панталони

0-2 Години Лето Бебе Девојки Leggings Бренд Европската Цвет Шема Деца Панталони Деца Деца Панталони

DEN 315.00
DEN 331.20

Количина на стоки
Тековен


Нашата цена зависи од висок квалитет
на legging се вклопува во 9 месец - 24 месец
она што го гледате . она што ќе добиете !!
ако сте препродавач . pls контактирајте со нас !
A. Плаќање
1. Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Western Union , и преведување преку банките .
2. Сите плаќање, мора да се заврши во рок од 7-10 дена по направи некоја цел или ќе затворена во себе .
Б. На Превозот
1. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 72 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ).
2. Ние само бродот за достава на адреса што се потврдува и со Зачувам . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
3. Ние не сме одговорни за дополнителните трошоци како што се увоз такси, должност, царина, ДДВ или даноци кои може ќе треба да плаќате кога вашиот предмет ќе пристигне во вашата земја.
4. Објектот на Локација во Кина. International shipping ќе трае подолго време отколку за домашните,и превозот може да биде одложен поради курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други несигурности (празници, настани). Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош .
В. Да Се Врати Прифати
1. Ако не сте задоволни со нашата објект, врати се прифати, во рок од 14 дена по добивањето на тоа.
2. На превозот надомест на враќање е да се плати од страна на купувачот.
3. По добивање на врати објект, ние ќе ви вратат на објектот цена.
D. Повратни Информации
Ние сме толку горди на примање многу повеќе postive повратните информации од нашите клиенти. Вие задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ние гарантираме вашето 100% задоволство.
Д. Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со trade Manager или Центарот за Пораки или E-mail порака, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 48 часа. Ние и ветуваме дека ние секогаш ги реши сите проблеми за вас. Вашиот Satisfication е нашата цел. Ви благодариме!

Други карактеристики

Бебе Возраст:
7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Целосна Должина
Број На Модел На:
бебе девојки legging
Бренд Име:
HETISO
Материјал Состав:
памук , Полиестер
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Пол:
Бебе Девојки
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Одговара Тип:
Директно
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Сезоната:
пролет и лето
Големина:
0-2 years
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
le0037

Најдобри понуди