• Неодамнешно
  • -15 %
Долг Ракав Облека Поставува за Новороденчињата Бебе Девојка Мода Зима Топла Облека Одговараат на Цртан филм Волнени Плетени Крпа Бебе Момче Деца

Долг Ракав Облека Поставува за Новороденчињата Бебе Девојка Мода Зима Топла Облека Одговараат на Цртан филм Волнени Плетени

DEN 774.00
DEN 911.04

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме имајте на ум : не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 8 часа ние се обидуваат најдобро да ви ги понудиме најдобрите производи во добра состојба и најниски цени и со брза достава во sevices.Ние, исто така, се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. Се земе слики на неисправни објект. Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па затоа Проверете го вашето име/адреса/post code/телефонски број. Ако имате прашања во врска со превозот или квалитетот ние го поставите на страницата, ве молиме контактирајте не директно. Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Шифра број
Детето Сад Кодот
Должина на градите
долго панталона се Препорачува височина 73 6 M 32cm 50cm 41cm 80 9/12 M 34cm 52cm 44cm 90 18 МИЛИОНИ 36cm 54cm 47cm 100 24 M 38cm 56cm 50cm единица : cm 1inch=2.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци. Тоа трае околу 4 ~10 дена да повеќето земји. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. За Плаќање : Проверете предмети внимателно.39 инчен постои одредена грешка е нормално со 1-3cm разлика
Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од раѓањето. За да се избегне или намали вашите трошоци&проблеми,. но тоа трае многу подолго време, EMS или други е подобро за големи пакети.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување За Превозот : Ние често брод предмети преку кина пост воздух или ЕМС и други DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,итн Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. За повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
R-588
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Бебе Девојки
Материјал Состав:
памук полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Бренд Име:
BarbieRabbit
Место на Потекло:
Кина (Копното
Стилот 1:
девојки, момчиња одговараат поставите бебе облека
Стил 2:
2017 2018 Есен Пролет Облека Костим

Најдобри понуди