• Неодамнешно
  • -8 %
2018 Зимски Бебе Вистински Крзнени Чизми Младата Деца Чевли Мека Единствена Снег Чизми Вистинска Кожа Крои Бебе Чевли

2018 Зимски Бебе Вистински Крзнени Чизми Младата Деца Чевли Мека Единствена Снег Чизми Вистинска Кожа Крои Бебе Чевли

DEN 441.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


2017 За RU Зимски Бебе Крзнени чизми Волна Деца Чевли Бебе Мека Дното Снег Чизми на Обучувачи Продажба Кожа Крои Мода Бебе Девојка Момче
Големина : 11cm,12cm,13cm
Забелешка : ве молиме изберете вистинската големина според внатрешна должина.
чевли внатрешна должина=нозе должина +0.5 cm( или 1cm)
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние Брод на Светот,освен APO/FPO. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.
Општо Земено,3~5 дена за DHL/UPS-от испорака.7~10 дена за ЕМС испорака.15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail/Кина Пост Воздух Пошта испорака. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,pls контактирајте со нас, прво ако вашиот парцели одложен.
Ако сте незадоволни со предмети(личен избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање, понудата со доверба.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Вашите 5 sater позитивна повратна реакција ќе биде високо ценета.
Вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.Ако сте задоволни со предмети,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга.Ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем.

Други карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Горниот Материјал:
Крзно
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
гума брат
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
печ
единствена материјал:
Волна тело
Популарната елементи:
Кожа шевови
Функција:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА
Дебелина:
Задебелена
Шема:
Полна Боја
Единствена Технологија:
Шие чевли

Најдобри понуди