• Неодамнешно
  • -5 %
тешко единствена деца moccasins Прекрасна лак првиот вокер чевли СТП кожа бебе девојки чевли мода младата првиот пешаци чевли

тешко единствена деца moccasins Прекрасна лак првиот вокер чевли СТП кожа бебе девојки чевли мода младата првиот пешаци

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


производ : бебе moccasins
боја : како на сликата
материјал : кожа Стп
димензии 2 : чевли должина околу 11cm(за 0-6mths)
Големина 3 : чевли должина околу 12cm(За 6-12М)
Големина 4 : чевли должина околу 13cm(За 12-18 МИЛИОНИ)
Големина 5 : чевли должина околу 14cm(За 18-24 M)
Кога ќе го поставите цел, само се разгледа во детали на податоци со големина .
Answer : ___________________________ Note : Нашата единица е cm,и 1 инч=2.54 см
Пред да го купите pls внимателно проверете со големина на табелата и изберете големина сакате ,
Таму 's отстапување од 0,5-1 цм како причина на поставување релаксираат.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ве молиме мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли ,ве молиме додадете 1cm -1.5 cm повеќе од нозете.

Други карактеристики

Чевли Големина:
2, 3, 4, 5
Бренд Име:
HONGTEYA
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Лизга-На
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Сите Сезони
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Одделот За Името:
бебе moccasins
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден:
Лак

Најдобри понуди