• Неодамнешно
  • -15 %
Година Мода Нови Дополнителните Бебе Летни Чевли Доенчиња Отворено Креветчето Првиот Пешаци Тешко Единствена Antislip Години Принцеза Чевли

Година Мода Нови Дополнителните Бебе Летни Чевли Доенчиња Отворено Креветчето Првиот Пешаци Тешко Единствена Antislip

DEN 269.00
DEN 316.32

Количина на стоки
Тековен


Мода Нови Дополнителните Бебе Летни Чевли Доенчиња Отворено Креветчето Првиот Пешаци Тешко Единствена Antislip Години Принцеза Чевли
Материјал : Платно
Боја : Розова, Каки, Црна
Стил : Fringe
Сезона : Летни
Функција : Antislip
Објектот Вклучуваат : 1pair бебе чевли
Големина На Табелата :
Големина Insole Должина Возраст
1 11cm 0-6months
2 12cm 6-9months
3 13cm 9-12months

Други карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Fringe
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Горниот Материјал:
Платно
Пол:
Бебе Девојка

Најдобри понуди