• Неодамнешно
  • -20 %
Мери Џејн Лето Стил Мода Сидро кука и јамка Бебе Момчиња Чевли Младата Деца Чевли Мека Единствена Внатрешна се Искачи Чевли

Мери Џејн Лето Стил Мода Сидро кука и јамка Бебе Момчиња Чевли Младата Деца Чевли Мека Единствена Внатрешна се Искачи

DEN 177.00
DEN 220.80

Количина на стоки
Тековен

Опис : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : памук ткаенини Стил : Креветчето Чевли во Боја : 3 бои, Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето 1 инч =2.54 см големина возраст должина ширина 1-S 0-6 M 11cm/4.33 5.6 cm/2.20 2-6 M-12 M 12cm/4.72 5.8 cm/2.28 3-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12 6.0 cm/2.36 Забелешка : ве Молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика, Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Објектот Вклучува : 1 Пар Бебе Чевли ако не знаете како да го изберат правото големини, добредојдовте да контактирате со нас.

Други карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HONGTEYA
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Геометриски
Горниот Материјал:
Платно

Најдобри понуди