• Неодамнешно
  • -21 %
0-18 МИЛИОНИ Години Бебе Поклон-вратоврска Мека Единствена Чевли Лето Симпатична Децата Бебе Девојки Чевли Пропадна Доказ Цртан филм Принцеза Печатени Платно Чевли

0-18 МИЛИОНИ Години Бебе Поклон-вратоврска Мека Единствена Чевли Лето Симпатична Децата Бебе Девојки Чевли Пропадна Доказ

DEN 58.00
DEN 73.44

Количина на стоки
Тековен

Лето Години Симпатична Бебе Лак Мека Единствена Чевли Деца Бебе Девојки Чевли Пропадна Доказ Принцеза Чевли Спецификации : Brand New Висок Квалитет Стил : Случајни Креветчето Чевли Сезона : Летни Слики се вистински шут, ве молиме да бидат сигурни да се купи. големина на возраст должина ширина 1-S 0-6 M 10.5 см/4.13 5.2 cm/2.05 2-6 M-12 M 11.0 cm/4.33 5.3 cm/2.09 3 - L 12-18 МИЛИОНИ 11.5 cm/4.53 5.5 cm/2.17 Забелешка : ве Молиме изберете големина, возраст е само за референца. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. 1 Пар Бебе Чевли
' '

Други карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бренд Име:
Kacakid
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Печати
Outsole Материјал:
корк
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци

Најдобри понуди