• Неодамнешно
  • -25 %
Новороденото Бебе Чевли Момче Девојка Чевли Дете Доенче Првиот Вокер Платно Кука Јамка Плитки Маскирна Чевли

Новороденото Бебе Чевли Момче Девојка Чевли Дете Доенче Првиот Вокер Платно Кука Јамка Плитки Маскирна Чевли

DEN 159.00
DEN 211.68

Количина на стоки
Тековен


Големина На Табелата :
големина возраст, должина и ширина
1-S 0-6 M 11.5 cm/4.53 5.5 cm/2.17
2-6 M-9 M 12.5 cm/4.92 6cm/2.36
3-L 9-12М 13.5 cm/5.31 6.5 см/2.56

Други карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
WEIXINBUY
Горниот Материјал:
Платно

Најдобри понуди