• Неодамнешно
  • -45 %
1x 1600m EN-EL5 ENEL5 EL5 Батеријата за Nikon Coolpix P4 P80 P90 P100 P500 P510 P520 P530 P5000 P5100 5200 7900 P6000 3700 4200

1x 1600m EN-EL5 ENEL5 EL5 Батеријата за Nikon Coolpix P4 P80 P90 P100 P500 P510 P520 P530 P5000 P5100 5200 7900 P6000

DEN 227.00
DEN 411.84

Количина на стоки
Тековен


1x 1600m EN-EL5 ENEL5 EL5 Батеријата за Nikon Coolpix P4 P80 P90 P100 P500 P510 P520 P530 P5000 P5100 5200 7900 P6000 3700 4200 Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Li-ion Компатибилен Со : за Nikon Coolpix P4 P80 P90 P100 P500 P510 P520 P530 P5000 P5100 5200 7900 P6000 3700 4200 Модел : EN-EL5 Напон : 3.7 V Капацитет од 1600m Ah Пакет се Вклучени : 1 x EN-EL5 батеријата

Други карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GOLDFOX
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
A2105
Објектот модел:
EN-EL5, ENEL5 , EL5
Капацитет:
1600mAh
Тип На Батерија:
Li-Ion
Тежина:
50g
погоден за 1:
за Nikon Coolpix P4 P80 P90 P100 P500 P510 P520 P530 P5000 P5100
погоден за 2:
за Nikon Coolpix 5200 7900 P6000 3700 4200

Најдобри понуди