• Неодамнешно
  • -16 %
Професионални Пластични Батеријата Складирање Кутија Слотот за Држачот за Случај за 4 Пакети Стандард АА 2A Батерии Оџакот Црна

Професионални Пластични Батеријата Складирање Кутија Слотот за Држачот за Случај за 4 Пакети Стандард АА 2A Батерии Оџакот

DEN 45.00
DEN 53.76

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Материјал : Високо Квалитетни Пластични
Држете 4 стандард АА големина на батерии,
или за alkalescent или акумулатори
Се користи како одличен надворешен извор на енергија
Пакување Содржина :
1 x 4 AA Батерија на Случај
Превозот :
За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискиот пост или Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард Превозот за сите ширум светот , ако ви треба брза испорака, можете да изберете EMS/DHL/Федекс во превозот опција или да контактирате со нас за да ја прилагодите цена.
1 : околу 5-7 работни дена од UPS-от/DHL/Федекс
2 : околу 6-10 работни дена од EMS
3 : околу 15-50 работни дена од Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за Испорака
Повратни информации :
1 : Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 : Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3 : Ако стоката имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации,бидејќи негативни повратни информации не може да се реши нешто,ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
4. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани убави подароци.
Контакт Со Нас На :
1 : Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress Trade Manager или ни е-мејл.
2 : Ние може да одговори на Пораки во рок од 6 часа, во рок од 12 часа за Викендот.
3 : Поддршка на Големо, Dropshipping, Мешана серија, ако тоа одговара на вашата потреба,ве Молиме контактирајте со нас слободно.

Други карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
Leise
Пакет:
No

Најдобри понуди