• Неодамнешно
Висок квалитет 6v 4ah мал простор батерија мф резервната батерија играчка автомобил електричен автомобил батеријата прозорци батеријата 6v 4ah 4.5 ах 70x47101mm

Висок квалитет 6v 4ah мал простор батерија мф резервната батерија играчка автомобил електричен автомобил батеријата прозорци

DEN 1087.68

Количина на стоки
Тековен

Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции за Големина 6v 4ah батеријата 70 X47 X100mm Карактеристики на Производот Запечатена изведба, безбедност и нема истекување Одржување-бесплатно, лесен за инсталација Широка температурата на работа спектар на Високо capabiltity, висока енергетска густина Ниска само-отпуштање стапка, повеќе длабоко циклус пати
Долг животен век, Одлично надополнување и празнење перформанси
Производ Апликација
UPS Системи, Итен случај Осветлување, Рефлектори, Оган & Безбедност Аларм, Игра Внесувач е, Игра Decoy е, Радио Контрола, Комуникации, Мали Играчки, Улично Осветлување, Пумпи, Соларна Енергија и многу повеќе.
Производот Се Покаже

Други карактеристики

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
HE
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
HE0604
Батеријата Број:
1
Номиналниот Капацитет:
4Ah
Тип:
ОЛОВНИ
боја:
Црна
Напон:
6v
Капацитет:
4Ah
терминал:
T1
дизајн живот:
5 години
работни termperature:
+25 степен
Големина:
70*47*101MM
Сертификати:
CE
гаранција живот:
12 месеци
Одржување Тип:
слободни

Најдобри понуди