• Неодамнешно
  • -17 %
2 парчиња Probty ЛП-E17 ЛП E17 Батеријата + Dual Полнач за Canon EOS М3 М5 M6 Бунтовнички T6i T6s T7i 750D 760D 8000D 77D Бакнеж X8i Камера

2 парчиња Probty ЛП-E17 ЛП E17 Батеријата + Dual Полнач за Canon EOS М3 М5 M6 Бунтовнички T6i T6s T7i 750D 760D 8000D

DEN 836.00
DEN 1007.52

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Спецификација на Батеријата : Капацитет : 1300m Ah. Напон : 7.2 V. Состојба : 100% сосема нов. Батерија Тип : Li-ion Компатибилни Модели : EOS М3
EOS М5
EOS M6
EOS Бунтовнички T6i
EOS Бунтовнички T6s
EOS Бунтовнички T7i
EOS 750 D
EOS 760 D
EOS 8000 D
EOS 77 D
Бакнеж X8i Топло потсетување : (ова батеријата не е целосно декодираната батеријата, не може да се покаже на ниво на батеријата на камерата, и тоа не може да наплаќа од вашата оригинална полнач.) 2 x ЛП-E17 Батерии 1 x USB Двојна Полнач 1 x USB Кабелот 1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по аукција затворени. 3) Продажбата на даноци,дополнителни ТРЕСКА давачки,ДДВ,Царински такси и Должност за увоз во вашата земја ќе биде на вас,ако ги има. 1) Точка ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата е расчисти. 2) Точка ќе се превезува по Воздушен mail (Хонг Конг,Кина,Сингапур или Швајцарската Пост,ние ја објавите објекти со логистика агент.). 3) Превозот времето е различно за различни земја, тоа е до времето и обичаи.Превозот време (РЕПУБЛИКА) : 18-27 работни дена во целина;12-21 работни денови : Азија земји;4-6 работни недели во : Русија,Мексико,Бразил,Јужна Америка ( построги Обичај Инспекција );3-5 работни недели : Португалија,чешка,Шпанија,Германија,Источна Европа ( построги Обичај Инспекција ) ве Молиме потврдете трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас преку e-mail систем.

Други карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
probty
Број На Модел На:
ЛП-E17
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Најдобри понуди