• Неодамнешно
  • -0 %
3.7 V 1500mAh Батерија ICR18650 Литиум Батерија Li-ion Bateria за Светло Факел headlamp

3.7 V 1500mAh Батерија ICR18650 Литиум Батерија Li-ion Bateria за Светло Факел headlamp

DEN 182.00
DEN 182.40

Количина на стоки
Тековен


3.7 V 1500m Ah Батерија ICR18650 Литиум Батерија Li-ion Bateria за Светло Факел headlamp
Спецификации :
Батерија Тип : МЦП 18600 3.7 V 1500m Ah Li-ion Батерија
Номиналниот Напон : 3.7 V
Полнење критичниот Напон : 4.2 V
Испуштање на критичниот Напон : 2.75 V
Капацитет : 1500m Ah
Големина : 18*65.0 mm
Материјал : Литиум Li-ion МЦП
Полнење циклуси : најмалку 500cycles
Appliations : Светилка,headlamp,фенер,LED светло,нурне светлина,зелени ласерски,вентилатор,светлата,факелот,ласерски покажувач,ласерски пиштол,оружје светлина,vape,мо,ECIG,механички кутија современи и други електроника производи.
Пакет Содржина : ICR18650 Батеријата 3.7 V 1500m Ah Батерија

Други карактеристики

боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 4PCS, 10PCS
Големина:
Prismatic
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
3.7 V 1500mAh 18650
Бренд Име:
LERRANC
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Батеријата Број:
1-10PCS
Замена На Батеријата:
No
Тип:
Li-Ion
Напон:
3.7 V
Батерија Тип:
Батерија 18650
Примена:
Светло, Факелот,Светла итн.
Замена На Батеријата:
No

Најдобри понуди