• Неодамнешно
  • -27 %
Бесплатен Превозот Мобилни Моќ Банка 20V ПРОЗОРЦИ 6 18650 Батерија Полнач За Лаптоп паметни телефони

Бесплатен Превозот Мобилни Моќ Банка 20V ПРОЗОРЦИ 6 18650 Батерија Полнач За Лаптоп паметни телефони

DEN 553.00
DEN 757.44

Количина на стоки
Тековен

87" Боја : Бела/Црна Корисни информации : Поларитетот на батериите мора да бидат точни LED покажува 12.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. вие исто така може да се провери од here : https : //helppage.1 ЕДЕН(макс) Вкупна Излезна Моќност : 75 W(max) , DC por : 65 W(max) Може да се инсталира 6pcs 18650 battey или 3pcs(мора да инсталирате промена unprotect батеријата) Поддршка повеќето лаптоп подолу 19 V/4А -, USB порта : 25 W(max) поддршка повеќето Таблет КОМПЈУТЕР, телефон Дигитални voltmeters главата, интуитивен, точни приказ на батеријата напон, излезниот напон Dimesion : 162mm*82mm*22mm/6.com/buyercenter/index. По моќ прекинување, објектот ќе се одговори помалку од една секунда Идеален за употреба со мобилни телефони, таблет Компјутери, лаптоп компјутери, музички плеери, игра плеери, дигитални фото апарати, итн.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
3.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена.Ние прифаќаме Alipay.Опис : Полнење на Текст : 16 V-24 V/1.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Стави целосно наполнета оригинална батерија на лаптоп и да се поврзете на објектот.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања. На лаптоп прво ќе се консумираат објектот е моќ, а потоа се консумираат оригиналниот батеријата е моќ 2.5 мм) DC Излез : 3.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.3 ЕДЕН(МАКС) (со тековната ограничување и температура заштита) USB Порта Излез : 5 V/=2.некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.8 значи батерии се целосно полнење, време на Полнење се потребни : капацитетот на батеријата x број на батеријата x 1. Земете начин на оригинална батерија, и употреба објектот за напојување на лаптоп 3.Имате 14days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.5 / полнење тековната време на Полнење ќе бидат погодени од дијаметарот на полнењето со USB кабелот за напојување За Лаптоп Корисници : објектот може да се користи на три начини со преносни компјутери : 1.

Други карактеристики

Број На Модел На:
GUGUJI222
Пакет:
No
Тип:
Батеријата Складирање Кутија

Најдобри понуди