• Неодамнешно
  • -20 %
VariCore нови оригинални 18650 2500mAh батерии INR1865025R 3.6 V празнење 20A посветен на енергија од Батеријата+DIY никел лист

VariCore нови оригинални 18650 2500mAh батерии INR1865025R 3.6 V празнење 20A посветен на енергија од Батеријата+DIY

DEN 153.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

Повеќе : Батеријата Име : 18650 Цилиндрични Литиум Јонска Батерија Rh Findsywitter состав Resultss. Најдете корелација исходот капацитетот на Батеријата : 18 * 66 (mm) Rhithers. Rhithers. Rhithers. и Rh - Батеријата напон : 3.6 V Номинална моќност : 2500 m Ah Батерија струја : 20 A континуирано крварење, моментален струја. Батеријата тежина : 45 грама Апликација тип : електронска цигара HM алат, wheelarrow, електрични icycles, батерии и други воени медицински размена. Полнење и празнење услови : помалку од цената напон од 4.2 V 2.5 V празнење критичниот напон 500-1000 пати повисока.

Други карактеристики

боја:
1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 4pcs, 5pcs, 6pcs
Број На Модел На:
INR1865025R
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1-6
Бренд Име:
VariCore
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*66MM

Најдобри понуди