• Неодамнешно
  • -24 %
1pc 900mAh SLB-07A SLB07A Батерија Li-ion Батерија За Samsung ST45 ST50 ST500 ST550 ST600 PL150 SLB 07A Батеријата Bateria

1pc 900mAh SLB-07A SLB07A Батерија Li-ion Батерија За Samsung ST45 ST50 ST500 ST550 ST600 PL150 SLB 07A Батеријата Bateria

DEN 233.00
DEN 306.72

Количина на стоки
Тековен


1pc 900m Ah SLB-07 A SLB07 A Батерија Li-ion Батерија За Samsung ST45 ST50 ST500 ST550 ST600 PL150 SLB 07 A Батеријата Bateria
Главна Карактеристика :
* Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет
* Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
* Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
* Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено
Спецификација :
Модел : За SLB-07 A
Батерија Тип : Li-ion
Компатибилен Со :
За Samsung ST45 ST50 ST500 ST550 ST600 PL150
Капацитет : 900m Ah
Моќност : 3.7 V
Пакет Се Вклучени :
1 x Камера Батеријата

Други карактеристики

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
SLB-07A
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
GOLDFOX
Употреба:
Камерата
SKU:
D3674
Капацитетот На Батеријата:
900mAh

Најдобри понуди