• Неодамнешно
100pcs Нерѓосувачки Челик Пиење Слама трговија на Големо Обновливи Слама Злато Метал Цевчиња Храна Одделение Сочни Партија Цевчиња Четка Поставите Бар

100pcs Нерѓосувачки Челик Пиење Слама трговија на Големо Обновливи Слама Злато Метал Цевчиња Храна Одделение Сочни Партија

DEN 5496.00

Количина на стоки
Тековен


100 Pcs Пиење Слама Обновливи Цевчиња Почиста Четка Поставите Еко Пријателски Метал Слама
Материјал : 18/10 Нерѓосувачки Челик ( храна одделение материјал)
Боја : Сребро, Злато, Розово Злато, Црна
Стил : Свиткана или директно (Забелешка : Овој линк за кратко слама ), Свиткана Цевчиња : 20.5 cm/ Тежина : 13.9 g Директно Цевчиња : 21.4 cm/ Тежина : 14.2 g.
Применливи Прилики : Бар Пиење, Tabletop, Кујна, Ресторан
Answer : ___________________________ Note : ние може да ласерски свој логото име или ресторан име на цевчиња .ве молиме слободно контактирајте со нас.
Вклучува :
100 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Drinkin Цевчиња + 20 Почиста Четка
Повеќе детали се прикаже :

Други карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Количина:
>5
Бренд Име:
EIMAI
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A041A. A041B(краток слама)
Материјал:
Метал
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
боја:
Сребро.Злато.Розово Злато.Црна
Функција:
Обновливи Слама
Стил:
Свиткана слама/ права слама
Применливи Наврати:
Бар. Партија. Ресторан
Количина:
Трговија на големо 100 парчиња

Најдобри понуди