• Неодамнешно
  • -16 %
1 Компјутер 6 Овална Сапун Силиконски Калап Торта Стојат Чоколадна Торта Украсена Круг Сирење Тесто Кујна Печење Алатки Колаче Машина

1 Компјутер 6 Овална Сапун Силиконски Калап Торта Стојат Чоколадна Торта Украсена Круг Сирење Тесто Кујна Печење Алатки

DEN 274.00
DEN 325.92

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот Име : Силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Боја : Случајни Сапун мувла големина : 280*158*26mm Метод на работа 1. Истурете мала количина на сапун во калап, што е доволно за покривање на површината на моделот. 2. рака држете калап сапун нежно со прстите од дното нагоре грижа, со цел да се олесни моделот одвраќање сапун приливи. 3. Нежно надолу вибрации сапун мувла 5 до 10 пати, помош меур до празнење. 4. пополнете останатите сапун калап сапун може да. Силиконски калап на температура од -40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени, можете да микробранова рерна да се пече торта; желеа, водоводни системи; мраз може да се користат за производство на сапун. Без разлика каде, може да се направи една прекрасна форма, не се плаши да падне, а вие сте како бебиња. Може да се употребуваат, чиста, мека, променливи стил, соголување лесен, лесен за чистење. Нашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме пишете ни, ние се најдобро решение за вас!
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
16052
Бренд Име:
AFocus Вкус
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Име:
Силиконски калап Сапун торта
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
DIY Габи,
боја:
случаен
Примена:
Матрицата, Декорација, Кујна
користат за:
Торта, Чоколадо, Сапун, Gateau, Свеќа итн.
Сапун мувла големина:
28 * 15.8 * 2.6 cm

Најдобри понуди