• Неодамнешно
  • -5 %
12pcs/многу Круг во Облик на Силиконски Кифла Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Мувла Кол 7cm

12pcs/многу Круг во Облик на Силиконски Кифла Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Мувла Кол 7cm

DEN 196.00
DEN 206.40

Количина на стоки
Тековен


Објектот Спецификација :
Материјал : Силикон
Големина на : 7*4*3.5 cm
Боја : Сина,Црвена,Розова,Зелена,Портокалова,Роуз
Отпорност на температура : -40 - 220 степени
Тежина : 7g
Пакување : OPP Кеси

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Geebake
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
FDA,SGS
Број На Модел На:
P1403
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Големина:
7*4*3.5cm
Тежина:
7g/pcs
Температура:
-40-230 степени

Најдобри понуди