• Неодамнешно
  • -9 %
Бесплатен Превозот Nonstick Делукс Мини Кукла Пан Леб Кифла Пан Капка Дното Торта Мувла Јаглероден Челик

Бесплатен Превозот Nonstick Делукс Мини Кукла Пан Леб Кифла Пан Капка Дното Торта Мувла Јаглероден Челик

DEN 1056.00
DEN 1161.12

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Нашата Продавница!
Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Можете да ги пратите пратката информации на веб-страницата.
Трошоците за 25-60 дена. Ве молиме да се разбере и да се чека пациентот !
-
Бесплатен Превозот Мини Кукла Пан Торта Мувла Капка Дното Јаглероден Челик DIY Bakeware
Материјал : јаглероден челик
Дебелина : 0.4 mm
Големина : 33*21*3cm
Мини Кукла Пан е совршен за quiches, tartlets, muffins, кафе, колачи, hors d'oeuvres и повеќе. На nonstick обложување и отстранлив bottoms ви овозможуваат лесно да се ослободи храна.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 20 дена, но понекогаш мора да почека за 20-35 дена. Во Русија possiblity повеќе побавно во споредба со другите земји.Тоа wll земе 60 дена,но понекогаш мора да почека за 75-90 дена само како на продажба дена.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС. Испорака : 1.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. 2.Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Начин на плаќање : не прифаќаме Alipay тука, и TT, Western Union, како и. Данок : Плаќање на данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Повратни информации : 1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3. Контакт со нас преку e-mail пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
PEIPINGKE
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
торта мувла
Стоковните:
Кукла Пан
Големина:
33*21*3cm
Материјал:
Јаглероден Челик
превозот:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
дизајн:
Лента форма капка дното
Состојба:
Бренд Нови

Најдобри понуди